Nasze publikacje

Najnowsze

Pomimo ostatnich sporych perturbacji finansowych na Cyprze firma Andersen & Wagner Ltd. kontynuuje z powodzeniem swoją działalność związaną z oferowaniem usług optymalizacji podatkowej za sprawą podmiotów działających na Cyprze.

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.


Dodany przez Robert, w dniu 24/05/2017

Zabezpieczanie towarów do transportu
Jednym z najważniejszych elementów produkcji jest pakowanie i zabezpieczanie towaru przygotowanego do transportu.

Prawidłowe zabezpieczenie jest jedyną ochroną przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi bądź niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Aby wysyłany towar dotarł na miejsce w nienaruszonym stanie, należy odpowiednio zadbać o jego bezpieczeństwo.
W celu prawidłowego zabezpieczenia towaru, stosuje się odpowiednie opakowania zabezpieczające produkty na czas transportu. Najpopularniejszą metodą ochrony towaru są kartony. Dla drobnych produktów, najlepszą ochroną będą koperty wyposażone w folię lub matę bąbelkową Dzięki niej, zawartość będzie  odporna na wszelkiego rodzaju stłuczenia, wstrząsy i inne uszkodzenia mechaniczne. Większe towary, typu meble lub sprzęt RTV/AGD, powinny być pakowane w odpowiednio dobrany do gabarytów karton oraz folię bąbelkową czy folię typu stretch. Dodatkowo, doskonałym rozwiązaniem będą narożniki ochronne z pianki, które całkowicie chronią miejsca najbardziej narażone na uszkodzenia.
Kolejnym istotnym elementem w procesie produkcyjnym są maszyny pakujące towar. Są to urządzenia, które znacznie ułatwiają oraz usprawniają cały proces pakowania, a ponadto są bezpieczniejszą alternatywą dla wykonywania tej czynności ręcznie. Obecny rynek obfituje w szeroki wachlarz tego typu urządzeń, jednak wybór odpowiedniej maszyny zależy od rodzaju towaru, który będzie pakowany. Popularna maszyna do pakowania towarów o  dowolnych kształtach w kartonowe pudełka, to tzw. kartoniarka. Jest to urządzenie, które zapewnia dokładne i szczelne pakowanie. Dzięki możliwości integracji z urządzeniami foliującymi, towar jest w pełni zabezpieczony i gotowy do wysyłki.

Oto co uchwycił nasz reporter


biznes
pieniądz
przedsiębiorstwa
przesyłki
transport
paczki