Nasze publikacje

Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Dodany przez Lidia K., w dniu 06/06/2018

Ułatwianie sobie życia poprzez korzystanie z inter
Wiadomym jest, że postęp technologiczny, jakiego świadkami od kilku lat jesteśmy i z którego korzystamy, pozwala nam na załatwianie wielu ważnych dla nas spraw bez wychodzenia z domu, a także na to, aby dowiedzieć się wielu rzeczy o otaczającym nas świecie.
Jeśli lubimy o czymkolwiek czytać, na pewno zdarza nam się napotykać na słowa oraz zwroty, których do tej pory nie słyszeliśmy. Co za tym idzie - nie rozumiemy ich i nie wiemy, co one oznaczają. Po przeczytaniu zatem jednego z artykułów wracamy do nieznanego nam zagadnienia, tym samym wpisując go do przeglądarki. 
Po kliknięciu w któryś z linków do strony www, zostajemy przekierowani do witryny w sieci, zawierającej artykuł na interesujący nas temat. Dzięki temu dowiadujemy się wszystkiego, na czym nam zależało. Oczywistym jest też to, że nie musi być to tylko i wyłącznie jeden zwrot, ale i kilka. Takie postępowanie na pewno zgłębi naszą ogólną wiedzę na różne tematy. 
Jak wiadomo, wiele słów i zwrotów może być dla nas niezrozumiałych i z tego też względu chcemy się dowiedzieć co one oznaczają, co już zostało powiedziane. Przykładem może się okazać zwrot inspekcje oraz nadzory techniczne, czy też badania ultradźwiękowe. Z tych pozornie nic nie mówiących tematów, dowiemy się na czym to wszystko polega, oraz czym to jest. Do tego między innymi możemy używać spoin i jakich materiałów. 
Dowiedz się więcej: https://industrial.dekra.pl/analizy-zagrozen-i-oceny-ryzyka.html

Oto co uchwycił nasz reporter


Inspekcje oraz nadzory techniczne
inspekcje i nieniszczące badania spoin
badania ultradźwiękowe