Nasze publikacje

Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Dodany przez Kaziu, w dniu 03/05/2017

Tynki dekoracyjne ozdobą każdego budynku
W ostatnich latach właściciele domów prywatnych i administratorzy budynków mieszkalnych ze względu na stale rosnące koszty ogrzewania przeprowadzają termoizolację budynków.

Ocieplenie budynków nie tylko zmniejsza rachunki za ogrzewanie, ale domy zdecydowanie zyskują na wyglądzie, ponieważ ocieplenie budynków wiąże się z pojawieniem nowej elewacji na budynku.

Elewacja domu to powierzchnia zewnętrznych ścian budynku wraz ze wszystkimi jego elementami, czyli z wnękami okiennymi, wnękami drzwiowymi. Elewacje mogą mieć zróżnicowane wykończenie, do których używa się paneli, kamieni elewacyjnych. Mogą być też zastosowane wytrzymałe tynki dekoracyjne firmy Becco Zewnętrzne tynki dekoracyjne są zrobione z żywicy w emulsji wodnej i wyselekcjonowanych ziaren kwarcu, dodatkowo wzmocnione mikro włóknami, które powodują odporność na mikropęknięcia. Tynki dekoracyjne są bardzo dobrze przyczepne do podłoża, wodoodporne i pozwalają ścianom "oddychać". Są odporne na ścieranie i na działanie czynników atmosferycznych. Producenci oferują tynki w bardzo wielu kolorach.

tynki akryloweDo spoinowania tynków mineralnych, fugowania, uszczelniania i różnych prac remontowych przydadzą się silikony budowlane, kleje oraz uszczelniacze silikonowe Becco Silikony dzieli się na dwie grupy: neutralne oraz kwaśne, czyli octowe. Do elastycznych uszczelnień w kuchniach, łazienkach i pralniach stosuje się silikony sanitarne, które mają dobrą przyczepność do podłoży sanitarnych, szkła, ceramiki i powierzchni szkliwionych oraz betonu i cegły, drewna, niektórych metali. Silikony neutralne, bezzapachowe są obojętne chemicznie dla wszystkich materiałów. Minusem silikonów neutralnych jest dłuższy czas wiązania.

Oto co uchwycił nasz reporter


biznes
finanse
ekonomia
dom
remont
tynk
ocieplenie