Najnowsze

Pomimo ostatnich sporych perturbacji finansowych na Cyprze firma Andersen & Wagner Ltd. kontynuuje z powodzeniem swoją działalność związaną z oferowaniem usług optymalizacji podatkowej za sprawą podmiotów działających na Cyprze.

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.


W czym mogą nam pomóc biura tłumaczeń?

Artykuły wg słów kluczowych: ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, tłumaczenia

(...) Biura tłumaczeń - pomocne w działalności gospodarczej i w życiu codziennym W toku prowadzenia działalności gospodarczej, a także niekiedy w życiu codziennym przychodzi chwila, w której musimy skorzystać z pomocy profesjonalnego biura tłumaczeń (np. www.fachowe-tlumaczenia.pl). Obecnie w związku z rozwiniętą edukacją w zakresie języków obcych znamy co najmniej jeden dodatkowy język. Może się jednak zdarzyć sytuacja, w której nie znamy danego języka na tyle, aby móc dokładnie przetłumaczyć konkretne pismo czy dokument, które (...)

Dodany przez Sebastian, w dniu 21/03/2015

W czym mogą nam pomóc biura tłumaczeń?

Nie każdy potrafi po hiszpańsku

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, ekonomia, pieniądz, tłumaczenia

(...) Nie można powiedzieć, że jesteśmy krajem poliglotów i lingwistów. Znajomość języków obcych pośród naszych rodaków nie jest zbyt wielka. Szczególnie daje się to zauważyć pośród osób starszych i w średnim wieku. Młodsze pokolenie trochę lepiej stoi ze znajomością języków w mowie i w piśmie, choć nie jest to jeszcze w takim stopniu jak w niektórych sąsiednich krajach. Najczęściej można spotkać osoby, które coś potrafią powiedzieć w języku (...)

Dodany przez Karina P., w dniu 22/07/2014

Nie każdy potrafi po hiszpańsku