Nasze publikacje

Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Dodany przez Jaromir, w dniu 12/07/2018

Sztuka dla każdego
Sztuka i jej tworzenie jest dzisiaj łatwe i każdy może wyrazić siebie za pomocą tej formy.

Wystarczy kartka papieru, kredki lub ciekawy pomysł, aby stworzyć coś ciekawego i niepowtarzalnego. W tym artykule postaram się podsunąć pewne rozwiązania, które to ułatwią. Sklep plastyczny we Wrocławiu oferuje te wszystkie rzeczy. 
Ciekawy i liczny asortyment zapewnia każdemu kupującemu ogromny wybór i możliwości. Jakość również stoi na wysokim poziomie. Czego chcieć więcej? Chyba tylko weny twórczej. Oprócz natchnienia każdemu plastykowi potrzebne są także narzędzia pracy, bez których niepowstanie żadne dzieło. W dzisiejszym świecie nie jest trudno o takie, lecz sztuka jest właściwy dobór w dobrej cenie. Zestawy plastyczne są bardzo popularne wśród klientów. Mają w sobie wszystko, czego potrzebują artyści. 
Zawierają farby, kredki, akcesoria i inne składowe zależne od typu zestawu. Zbiory takie jak materiały plastyczne są podzielone na kategorie. Jedne kładą nacisk na malowanie i są przeznaczone dla malarzy a inne na narzędzia potrzebne do tworzenia rzeźb i są dedykowane rzeźbiarzom. To bardzo rozsądne i wygodne rozwiązanie. Artysta chcący zacząć tworzyć nie musi sam skompletować potrzebnego sprzętu. Wszystko jest spakowane do jednego pudełka. Kolejna ciekawą rzeczą dla artystów są farby do tkanin. To jeszcze mało popularna sztuka, ale bardzo prężnie się rozwijająca. Farby są stworzone specjalnie do barwienia tkanin. Efekt jest naprawdę oszałamiający. Dzieła wykonane ta technika coraz liczniej podbijają galerie sztuki na świecie. Sklep plastyczny we Wrocławiu zapewnia te wszystkie rzeczy. Także życzę powodzenia i kredki w dłoń !

Oto co uchwycił nasz reporter


sklep
plastyczny
artykuły
artysta