Nasze publikacje

Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Dodany przez Karina P., w dniu 23/05/2018

Sprawne zestawianie dokumentacji
Własna firma jest niejednokrotnie tym, o czym marzy człowiek w wieku dorastania.

W chwilach szkolnych, kiedy wydaje mu się, że wszyscy nim rządzą i że jest to jedyny sposób na niezależność. Móc decydować o sobie samym, a także kierować pracą innych. 
Później życie taką postawę niejednokrotnie weryfikuje, gdyż własna firma, oznacza również odpowiedzialność za nią, a także za ludzi w niej zatrudnionych. Trzeba ciągle się dokształcać, a nawet być przygotowanym na przejęcie czyichś obowiązków w firmie, obsługującego dla przykładu narzędzie do analiz biznesowych. Praca z najróżniejszymi tabelkami, dla szefa nie powinna stanowić problemu. 
Oprócz wystąpienia braków kadrowych powinien on także mieć na uwadze fakt, że jako szef może takowe dokumenty sprawdzać, nierzadko musi podpisać, a przed podpisaniem sprawdzić. Z tego właśnie względu praca z danymi nie powinna stanowić dla niego żadnego wyzwania. 
A jeżeli w danej chwili rozwoju przedsięwzięcia jeszcze stanowi to dla niego tajemnicę, powinien bezzwłocznie przytstąpić do dokształcenia się w tej dziedzinie. Na rynku pracy i usług organizowane są nieustannie jakiegoś rodzaju kursy doszkalające w każdej dziedzinie dotyczącej pracy z komputerem. 
Dowiedz się więcej na stronie newdatalabs.com
Są wśród nich także szkolenia z tableau, pomocne zwłaszcza dla ludzi pragnących śledzić własne postępy pracy. Tego typu oprogramowanie bowiem umożliwia konsolidowanie wszystkich raportów, zbiorów danych oraz dokumentacji, uniemożliwiając pominięcie czegoś z przeszłej dokumentacji, ale zaprezentowanie jej w sposób kompleksowy.

Oto co uchwycił nasz reporter


narzędzie do analiz biznesowych
praca z danymi
szkolenia z tableau