Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Gdzie przeprowadzić naprawę pomp?

Artykuły wg słów kluczowych: naprawa pomp, pompy hv, przemysł, serwis hydro vacuum

(...) problemem. Tym niemniej istnieje również możliwość sprowadzenia części zamiennych bezpośrednio od producenta do fabryki, która daną pompę eksploatuje. Dzięki temu zespół fachowców może naprawić urządzenie na miejscu, unikając straty czasu na transport urządzenia do serwisu i z powrotem. Sprawdź szczegóły na stronie: http://agregaty-pompy.com.pl/pl/serwis/hydro-vacuum (...)

Dodany przez Kaziu , w dniu 12/07/2020

Gdzie przeprowadzić naprawę pomp?

Butanol i jego pochodne

Artykuły wg słów kluczowych: alkohol, biznes, ekonomia, przedsiębiorstwa, przemysł

(...) Butanol jest organicznym związkiem chemicznym należącym do grupy alkoholi. Zawiera on cztery atomy węgla. Jego najbardziej pospolite zastosowania to między innymi rozpuszczalnik, a także produkt przejściowy w chemicznych reakcjach. Niektórzy rozważają stosowanie go jako paliwa. (...)

Dodany przez Karina P., w dniu 18/05/2016

Butanol i jego pochodne

Budowa nowej hali - kiedy to się opłaca?

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, budownictwo, produkcja, przemysł

(...) Jeżeli nasze przedsiębiorstwo bardzo dynamicznie się rozwija i potrzebujemy kolejnych obiektów do rozszerzania działalności to sygnał, że czas najwyższy postawić nowe hale magazynowe. Budowa hal magazynowych w pobliży linii produkcji to również znakomita inwestycja w sytuacji kiedy wydajemy sporo pieniędzy na transport dopiero co wyprodukowanego towaru do odległego magazynu.Należy pamiętać oczywiście, że budowa nowej hali magazynowej to bardzo kosztowna inwestycja i należy ją (...)

Dodany przez Honorata L., w dniu 27/07/2014

Budowa nowej hali - kiedy to się opłaca?