Najnowsze

Pomimo ostatnich sporych perturbacji finansowych na Cyprze firma Andersen & Wagner Ltd. kontynuuje z powodzeniem swoją działalność związaną z oferowaniem usług optymalizacji podatkowej za sprawą podmiotów działających na Cyprze.

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.


Butanol i jego pochodne

Artykuły wg słów kluczowych: alkohol, biznes, ekonomia, przedsiębiorstwa, przemysł

(...) Butanol jest organicznym związkiem chemicznym należącym do grupy alkoholi. Zawiera on cztery atomy węgla. Jego najbardziej pospolite zastosowania to między innymi rozpuszczalnik, a także produkt przejściowy w chemicznych reakcjach. Niektórzy rozważają stosowanie go jako paliwa. (...)

Dodany przez Karina P., w dniu 18/05/2016

Butanol i jego pochodne

Budowa nowej hali - kiedy to się opłaca?

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, budownictwo, produkcja, przemysł

(...) Jeżeli nasze przedsiębiorstwo bardzo dynamicznie się rozwija i potrzebujemy kolejnych obiektów do rozszerzania działalności to sygnał, że czas najwyższy postawić nowe hale magazynowe. Budowa hal magazynowych w pobliży linii produkcji to również znakomita inwestycja w sytuacji kiedy wydajemy sporo pieniędzy na transport dopiero co wyprodukowanego towaru do odległego magazynu.Należy pamiętać oczywiście, że budowa nowej hali magazynowej to bardzo kosztowna inwestycja i należy ją (...)

Dodany przez Honorata L., w dniu 27/07/2014

Budowa nowej hali - kiedy to się opłaca?