Najnowsze

Pomimo ostatnich sporych perturbacji finansowych na Cyprze firma Andersen & Wagner Ltd. kontynuuje z powodzeniem swoją działalność związaną z oferowaniem usług optymalizacji podatkowej za sprawą podmiotów działających na Cyprze.

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.


Zabezpieczanie towarów do transportu

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, paczki, pieniądz, przedsiębiorstwa, przesyłki, transport

(...) karton oraz folię bąbelkową czy folię typu stretch. Dodatkowo, doskonałym rozwiązaniem będą narożniki ochronne z pianki, które całkowicie chronią miejsca najbardziej narażone na uszkodzenia.Kolejnym istotnym elementem w procesie produkcyjnym są maszyny pakujące towar. Są to (...)

Dodany przez Robert, w dniu 24/05/2017

Zabezpieczanie towarów do transportu

Włochy a międzynarodowe ściąganie zadłużenia

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

(...) Nikt z nas nie lubi mieć długów to bardzo naturalne podejście. Czasami w życiu i to niezależnie od nas trafiają się losowe sytuacje w których nie jesteśmy zdolni do spłacenia zaciągniętych należności. Są różne sposoby wyjścia z takich sytuacji, jednak wiąże się to z odwiedzeniem kilku firm, które specjalizują się w spłatach długów. Jednak co w przypadku gdy nie możemy spłacić zaciągniętych pożyczek i wierzyciel chce odzyskać swoja pieniądze.Istnieją odpowiednie firmy windykacyjne, które ściągną należności za nas pobierając za to stosowną opłatę najczęściej w postaci procentowej od wartości. Inaczej ma (...)

Dodany przez Robert, w dniu 03/04/2017

Włochy a międzynarodowe ściąganie zadłużenia

Meandry prawa Austriackiego: wypadki oraz odszkodo

Artykuły wg słów kluczowych: adwokat, biznes, finanse, prawnik, prawo, przedsiębiorstwa

(...) Każdemu z nas, nawet najbardziej spokojnemu i praworządnemu może się na pewnym etapie życia powinąć noga, kiedy popadniemy w konflikt z prawem. Może to się tyczyć naprawdę rozmaitych spraw, często nawet sami w czymś nie zawinimy, a zostaniemy w (...)

Dodany przez Jaromir, w dniu 03/10/2016

Meandry prawa Austriackiego: wypadki oraz odszkodo

Butanol i jego pochodne

Artykuły wg słów kluczowych: alkohol, biznes, ekonomia, przedsiębiorstwa, przemysł

(...) o charakterystycznym rozgałęzionym szkielecie węglowym oraz grupie hydroksylowej. Omawiana substancja jest niezwykle często stosowana jako rozpuszczalnik we włókiennictwie i niektórych innych gałęziach przemysły. Może być wykorzystany jako paliwo dla silników, w których odbywa (...)

Dodany przez Karina P., w dniu 18/05/2016

Butanol i jego pochodne

Wszystkie te Raje podatkowe

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, cypr, ekonomia, offshore, przedsiębiorstwa, raje podatkowe

(...) konto zagraniczne, jeśli mamy ku temu uprawnienia. Możemy również zarejestrować spółkę w miejscu które nie wymaga obrotów i nie żąda od nas żadnych dokumentów poświadczających płacenie podatków w innym kraju. Mamy zatem pełną dowolność w zakresie wyboru raju podatkowego, gdyż wszędzie obowiązują te same zasady tajemnicy i bezpieczeństwa naszych danych, (...)

Dodany przez Sebastian, w dniu 19/10/2015

Wszystkie te Raje podatkowe

EURO na PLN czy na USD?

Artykuły wg słów kluczowych: ekonomia, finanse, przedsiębiorstwa

(...) Wielu z nas miało w swoim życiu do czynienia z walutami obcymi. Najczęściej są to pieniądze pochodzące z państw Europy Zachodniej. W ostatnich latach wielu Polaków wyjechało na zachód do pracy, dzięki czemu, wysyłając zarobione fundusze do naszego kraju, mając do czynienia najczęściej z EURO, musimy wymienić je na nasze złotówki czyli PLN.Wymiany dokonuje się w specjalistycznych placówkach, zwanych kantorami. Nie każdy ma (...)

Dodany przez Kaziu, w dniu 12/05/2015

EURO na PLN czy na USD?

W czym mogą nam pomóc biura tłumaczeń?

Artykuły wg słów kluczowych: ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, tłumaczenia

(...) sposób - merytorycznie, jak i uwzględniając odpowiednią stylistykę. Przy tłumaczeniach specjalistycznych są one konsultowane przez biura z przedstawicielami poszczególnych dziedzin (np. z lekarzami czy naukowcami). W wielu biurach tłumaczeń znajdują się także tłumacze przysięgli. Są to osoby, które zdały odpowiednie egzaminy kwalifikacyjne i są uprawnione do dokonywania tłumaczeń wszelkiego rodzaju pism o charakterze prawnym - czyli m.in. umów, dokumentów procesowych, aktów notarialnych. Jeśli chodzi zaś o tłumaczenia ustne, (...)

Dodany przez Sebastian, w dniu 21/03/2015

W czym mogą nam pomóc biura tłumaczeń?

Eventy firmowe w kraju i za granicą

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, imprezy firmowe, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Kiedyś nazywano je po prostu imprezami - dziś to eventy firmowe. Określenie to odnosi się do szerokiego spektrum wydarzeń organizowanych przez firmy w bardzo różnych celach, choć najczęściej wciąż są to głównie wydarzenia o charakterze integracyjnym lub promocyjnym. Polska czy zagranica?W odniesieniu do kosztów imprezy ma to coraz mniejsze znaczenie. Firmy specjalizujące się w organizowaniu imprez dla przedsiębiorstw lub organizacji posiadają w tej chwili na tyle dobrą znajomość branży i na tyle dobrze (...)

Dodany przez Jaromir, w dniu 28/10/2014

Eventy firmowe w kraju i za granicą

Twój własny biznes

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, inkubatory biznesu, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Idealnym miejscem, gdzie zdobyć ogólne wsparcie dotyczące startu swojego biznesu, znaleźć partnera biznesowego, uzyskać środki unijne w ramach Programu 3.1 PO IG, zdobyć środki finansowe na start swojego biznesu albo też można wyszukać inwestora finansowego są uniwersyteckie inkubatory przedsiębiorczości. Nadzwyczaj interesującą koncepcją jest możliwość zdobycia funduszy unijnych z Programu 'Innowacyjna Gospodarka' w ramach działania 3.1 – 'Inicjowanie Działalności Innowacyjnej'. Interesującym pomysłem na znalezienie oryginalnego pomysłu jest skorzystanie z internetu i wklepanie do wyszukiwarki Bing (...)

Dodany przez Kaziu, w dniu 10/01/2013

Twój własny biznes