Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Produkcja filmów reklamowych

Artykuły wg słów kluczowych: firma zajmująca się produkcją filmową, produkcja spotów reklamowych, profesjonalne animacje reklamowe i filmy korporacyjne

(...) Jak wiadomo, każda praca, jaką będziemy wykonywać, powinna wiązać się ściśle z naszym hobby, ponieważ tylko i wyłącznie wtedy będziemy mieli w życiu poczucie prawdziwego spełnienia. Rodzajów zainteresowań jest wiele, więc na pewno każdy z nas będzie mógł dopasować do tego jakąkolwiek pracę. Wystarczy mieć tylko na to dobry pomysł i wprowadzić to w życie. Oczywistym jest, że sukcesu nie osiągniemy od razu, bo trzeba na to ciężko pracować, (...)

Dodany przez Sebastian, w dniu 15/05/2018

Produkcja filmów reklamowych