Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Produkcja filmów reklamowych

Artykuły wg słów kluczowych: firma zajmująca się produkcją filmową, produkcja spotów reklamowych, profesjonalne animacje reklamowe i filmy korporacyjne

(...) ale jeżeli będziemy mieli w życiu jasno określony cel, do którego będziemy chcieli dążyć, to sukces prędzej, czy później "przyjdzie" również i do nas. Tak, jak już zostało to powiedziane, przyszły zawód można, a nawet powinno się powiązać z naszym hobby. Przykładem może być produkcja filmów reklamowych. Reklama bowiem jest czymś, co ciągle towarzyszy nam w codziennym życiu. Dzięki niej dowiadujemy się o coraz to nowych produktach i usługach, (...)

Dodany przez Sebastian, w dniu 15/05/2018

Produkcja filmów reklamowych