Nasze publikacje

Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Dodany przez Sebastian, w dniu 15/05/2018

Produkcja filmów reklamowych
Jak wiadomo, każda praca, jaką będziemy wykonywać, powinna wiązać się ściśle z naszym hobby, ponieważ tylko i wyłącznie wtedy będziemy mieli w życiu poczucie prawdziwego spełnienia.

Rodzajów zainteresowań jest wiele, więc na pewno każdy z nas będzie mógł dopasować do tego jakąkolwiek pracę. 
Wystarczy mieć tylko na to dobry pomysł i wprowadzić to w życie. Oczywistym jest, że sukcesu nie osiągniemy od razu, bo trzeba na to ciężko pracować, ale jeżeli będziemy mieli w życiu jasno określony cel, do którego będziemy chcieli dążyć, to sukces prędzej, czy później "przyjdzie" również i do nas. Tak, jak już zostało to powiedziane, przyszły zawód można, a nawet powinno się powiązać z naszym hobby. 
Przykładem może być produkcja filmów reklamowych. Reklama bowiem jest czymś, co ciągle towarzyszy nam w codziennym życiu. Dzięki niej dowiadujemy się o coraz to nowych produktach i usługach, które warto zakupić, aby uczynić nasze życie lepszym. Przecież aby taka reklama mogła pojawić się w którymś ze środków masowego przekazu, ktoś musi ją wyprodukować.
Jeżeli uważamy, że taka praca mogłaby być spełnieniem naszych marzeń, warto poszukać takich ofert pracy chociażby podczas korzystania z internetu. Tym, co musimy zrobić, jest wpisanie do przeglądarki internetowej odpowiednich słów kluczowych, jakimi ma sie zajmować poszukiwana firma.

Oto co uchwycił nasz reporter


firma zajmująca się produkcją filmową
profesjonalne animacje reklamowe i filmy korporacyjne
produkcja spotów reklamowych