Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Zagęstniki i substancje żelujące

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, produkcja, przemysł spożywczy, rolnictwo

(...) będących paszą dla hodowlanych zwierząt. Charakteryzuje się bardzo dobrą strawnością a także procentową ilością białka, czystego białka. Otrzymywane jest z soku komórkowego ziemniaka poprzez suszenie, odwodnienie i termiczno-kwasową koagulację.Standardowa działalność podstawowa firm zajmujących się przerobem skrobi obejmuje zbyt na rynku wewnętrznym i eksport w powyższym zakresie, produkcję skrobi ziemniaczanej i białka ziemniaczanego, kontraktację i skup ziemniaków przemysłowych produkcję skrobi modyfikowanych i preparatów skrobiowych oraz .Profesjonalna firma powinna zostać zgłoszona do rejestru podmiotów nadzorowanych przez (...)

Dodany przez Karolina O. , w dniu 05/04/2020

Zagęstniki i substancje żelujące

Budowa nowej hali - kiedy to się opłaca?

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, budownictwo, produkcja, przemysł

(...) wytrzymałe. Transport poszczególnych elementów do budowy stalowych hal magazynowych nie będzie żadnym utrudnieniem i znacząco obniżą się koszty związane z transportem materiału na budowę.W dzisiejszych czasach, dzięki nowoczesnym technologią możemy stworzyć praktycznie dowolne elementy konstrukcyjne, dzięki czemu optymalnie dopasujemy dany obiekt do naszych indywidualnych wymagań. Możemy postawić nowoczesne hale magazynowe o bardzo dużej rozpiętości, bez potrzeby montażu dodatkowych (...)

Dodany przez Honorata L., w dniu 27/07/2014

Budowa nowej hali - kiedy to się opłaca?