Najnowsze

Pomimo ostatnich sporych perturbacji finansowych na Cyprze firma Andersen & Wagner Ltd. kontynuuje z powodzeniem swoją działalność związaną z oferowaniem usług optymalizacji podatkowej za sprawą podmiotów działających na Cyprze.

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.


Biuro rachunkowe dla każdej firmy?

Artykuły wg słów kluczowych: ekonomia, finanse, księgowość, pieniądz, podatki

(...) Prowadzenie działalności gospodarczej, to nie tylko praca nad maksymalizacją zysku i rozwojem firmy, ale również prowadzenie księgowości. Nie jest to łatwe, tym bardziej gdy nie mamy orientacji w zawiłych przepisach podatkowych i sposobach rozliczania się z fiskusem. Czy warto więc prowadzić księgowość samodzielnie?Prowadząc niewielką działalność (...)

Dodany przez Sebastian, w dniu 19/03/2014

Biuro rachunkowe dla każdej firmy?

Biuro podatkowe

Artykuły wg słów kluczowych: biuro, biznes, finanse, podatki

(...) W nawiązaniu do przepisów ordynacji za podatki odpowiada całościowym swoim majątkiem prowadzący działalność. Coraz więcej posiadaczy firm w Warszawie rezygnuje z indywidualnego prowadzenia ksiąg rachunkowych i księgowości i podzleca do prowadzenia usługi księgowe kompetentnym firmom z Warszawy i okolic. Nawet jeśli udzielimy stosownego upoważnienia biuru do sporządzania i składania za nas zeznań podatkowych. Ordynacja podatkowa nie zawiera przepisu traktującego o tym, że podpis umocowanego pełnomocnika na formularzu (...)

Dodany przez Robert, w dniu 13/02/2013

Biuro podatkowe