Nasze publikacje

Najnowsze

Pomimo ostatnich sporych perturbacji finansowych na Cyprze firma Andersen & Wagner Ltd. kontynuuje z powodzeniem swoją działalność związaną z oferowaniem usług optymalizacji podatkowej za sprawą podmiotów działających na Cyprze.

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.


Dodany przez Honorata L., w dniu 23/08/2016

Pierwsze kroki w wyposażeniu pokoju dla dziecka
Kiedy mnie i mojemu mężowi urodziło się nasze pierwsze dziecko, stanęliśmy przed nie lada wyzwaniem - wyposażeniem pokoju dla niego w naszym niedużym, toruńskim mieszkanku.

Mój mężczyzna w dzieciństwie mieszkał w kuchni - tam wstawiono mu wersalkę, na której sypiał. Nie było to z pewnością miejsce zapewniające spokój podczas nauki, toteż lekcje odrabiał w szkolnej świetlicy. 
Ja z kolei swój nieduży pokoik dzieliłam z dwoma starszymi siostrami - taka opcja z pewnością nie zapewniała nam dostatecznej intymności. Nic więc dziwnego, że dla naszego dziecka chcieliśmy czegoś lepszego i poważnie podeszliśmy do tematu umeblowaniu jego małego królestwa w solidne Łóżko dla dziecka Flexa z pobliskiego sklepu. 
Nie wiedząc jak wyposażyć pokój dla dziecka, często rodzice korzystają z inspiracji zamieszczanych w czasopismach czy na stronach internetowych takich jak pinterest czy tumblr. I my również postanowiliśmy skorzystać z tej opcji. Kiedy mieliśmy już wstępną wizję pokoiku, rozpoczęliśmy poszukiwania miejsca, w którym moglibyśmy zakupić potrzebne sprzęty. Już na starcie odrzuciliśmy IKEA, gdyż nasza wizja była wyjątkowo oryginalna i wiedzieliśmy, że asortyment nie zadowoli nas dostatecznie. 
Poszukiwania rozpoczęliśmy więc od szukania informacji na temat sklepów z meblami dziecięcymi w Toruniu i okolicach. Tak właśnie natrafiliśmy na niewielki, acz rewelacyjny sklep Flexa z meblami do pokoju dziecka w Toruniu. Jego oferta i ceny spodobały nam się do tego stopnia, że zdecydowaliśmy się na przemeblowanie całego domu.

Meble dla dzieci Flexa
03-286 Warszawa, ul. Malborska 41
Polska,
Telefon: 22 7624033, 662 095 924 Fax:

Wyświetl większą mapę

Oto co uchwycił nasz reporter


dom
ogród
dekoracja wnętrz
dzieci
meble
toruń
łóżko