Najnowsze

Pomimo ostatnich sporych perturbacji finansowych na Cyprze firma Andersen & Wagner Ltd. kontynuuje z powodzeniem swoją działalność związaną z oferowaniem usług optymalizacji podatkowej za sprawą podmiotów działających na Cyprze.

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.


Artykuły BHP

Artykuły wg słów kluczowych: asortyment artykułów bhp, odzież ochronna i robocza, sklep z odzieżą roboczą w Poznaniu

(...) BHP, tylko właściciel firmy musi zapewnić swoim pracownikom dostęp do takich rzeczy. Taką odzi ochronną, roboczą oraz inne artykuły można zakupić w specjalistycznych sklepach, które może nie są tak popularne jak hipermarkety, jednak można je napotkać w większych miastach. Sklep z odzią roboczą w Poznaniu, gdzie znajduje się również szeroki asortyment artykułów BHP, znajdziecie na pewno. Wystarczy w Google poszukać dokładnych namiarów a potem udać się na wizytę do takiego sklepu. Warto osobiście przyjrzeć się rzeczom, które będziecie zamawiać dla (...)

Dodany przez Jaromir, w dniu 12/09/2017

Artykuły BHP