Nasze publikacje

Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Dodany przez Honorata L. , w dniu 15/07/2020

Obuwie domowe
Dobry moment na zakup pierwszych kapci dziecku to czas, kiedy będzie umiało już samodzielnie chodzić po mieszkaniu.

Zazwyczaj jest to około sześć miesięcy po zrobieniu pierwszych kroków. Zdaniem lekarzy kapcie są zalecane dla dzieci, które ukończyły trzeci rok życia. Warto jednak spróbować wcześniej, ponieważ może to przyczynić się do poprawienia postawy dziecka.

Dobre pantofle to takie, które są wytrzymałe oraz zapewniają dostęp powietrza do stopy, żeby mogła spokojnie oddychać. Sprawdzony producent obuwia domowego powinien posiadać pozytywne rekomendacje od klientów i dlatego warto kierować się komentarzami. Należy pamiętać, że chodzenie w kapciach jest wskazane, ponieważ podłoga często bywa zimna i niestety możemy się w ten sposób przeziębić.

Dlatego dobrym pomysłem jest zakup klapek lub pantofli, które sprawią, że nie będziemy mieli bezpośredniej styczności z powierzchnią podłogi. Warto sprawdzić, czy kapcie posiadają podeszwę o elastycznej strukturze. Na szczególną uwagę zasługują kapcie ortodontyczne, które umożliwiają zachowanie prawidłowej postawy. Mają one za zadanie usztywnić staw skokowy, żeby stopa mogła zachowywać się naturalnie. Są polecane osobom, które mają problemy z kręgosłupem oraz płaskostopiem.

Źródło: https://naturalstyle.pl/

Oto co uchwycił nasz reporter


obuwie
 kapcie