Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Obuwie domowe

Artykuły wg słów kluczowych: kapcie, obuwie

(...) Dobry moment na zakup pierwszych kapci dziecku to czas, kiedy będzie umiało już samodzielnie chodzić po mieszkaniu. Zazwyczaj jest to około sześć miesięcy po zrobieniu pierwszych kroków. Zdaniem lekarzy kapcie są zalecane dla dzieci, które ukończyły trzeci rok życia. Warto jednak spróbować wcześniej, ponieważ może to przyczynić się do poprawienia postawy dziecka. Dobre pantofle to takie, które są wytrzymałe oraz zapewniają dostęp powietrza do stopy, żeby mogła spokojnie oddychać. Sprawdzony producent obuwia domowego powinien posiadać pozytywne rekomendacje od klientów i dlatego warto kierować się komentarzami. Należy pamiętać, że (...)

Dodany przez Honorata L. , w dniu 15/07/2020

Obuwie domowe