Nasze publikacje

Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Dodany przez Sebastian , w dniu 26/01/2018

Nowa poradnia psychologiczna w Zabrzu
Jesteś świeżo po studiach na Wydziale Nauk Społecznych, lecz pragniesz wrócić do własnego miasta? Jesteś z Poznania, Warszawy lub Wrocławia, ale nie możesz znaleźć tam pracy z powodu olbrzymiej liczby absolwentów? Interesuje cię Śląsk? A może o prostu zawsze chciałeś osiąść w mniejszym mieście? Zdobądź swoją pierwszą pracę jako Psychoterapeuta.

 My również jesteśmy parą młodych ludzi, która zdobyła trochę doświadczenia w większych klinikach, jednak z czasem zapragnęła otworzyć coś własnego. Jesteśmy otwarci na świeżą krew i proponujemy uczciwe warunki pracy. Psychoterapia to nasza nowa poradnia psychologiczna, w której zamierzamy pomagać ludziom cierpiącym na fobie, zaburzenia, lęki, dysfunkcje, nerwice i tak dalej. Złóż do nas swoje CV, opisz pokrótce swoje doświadczenie na studiach oraz praktykach. Przyjmiemy cię na wstępne dwa tygodnie, podczas których sprawdzimy twoje umiejętności i chęć niesienia pomocy. Pomoc Psychologiczna musi przecież stać na wysokim poziomie i zatrudniać ludzi, którzy naprawdę kochają to, co robią. Jeżeli cię zaakceptujemy, możesz liczyć na zarobki takie, jakie dostaje się w klinikach prywatnych, a więc wydaje nam się, że całkiem interesujące. Podpiszemy z tobą umowę o pracę i zaczniesz zdobywać środki na życie jako profesjonalny psychoterapeuta. Zabrze stanie się twoim domem, a my bardzo chętnie pokażemy ci Śląsk jaki znamy i kochamy. Nie wahaj się więc i pędź kompletować CV! Miejsca są oczywiście ograniczone, a doświadczenie jakie możesz tu zdobyć - unikalne.
Więcej o psychologach z Zabrza tutaj.

Oto co uchwycił nasz reporter


psychoterapeuta zabrze
psychoterapia zabrze
pomoc psychologiczna zabrze