Nasze publikacje

Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Dodany przez Honorata L., w dniu 13/07/2018

Kamień w domu
Nie trzeba być już obrzydliwie bogatym, żeby umieścić w swoim wnętrzu kamień.

Wyroby z kamienia naturalnego są nie tylko estetyczne, ale i ekologiczne co teraz jest bardzo na czasie.
Oferta zakładu kamieniarskiego nie oferuje nam jedynie blatów do kuchni czy łazienek, ale także parapety z granitu co w dzisiejszych czasach jest nie często spotykane. Kamień naturalny nadaje się nie tylko na blaty czy parapety. 
Istnieje wiele możliwości wykorzystania kamienia np. przeróżne bibeloty i rzeźby z kamienia dadzą nam poczucie luksusu w domu, no i oczywiście schody. Nasz mała łazienka stanie się przestronna i optycznie większa po wykorzystaniu kamienia na podłogach czy ścianach przy kabinie prysznicowej. 
Jeżeli kuchnia jest sercem w Twoim domu nie może w niej zabraknąć kamiennej wyspy na samym środku, co nie tylko będzie wyglądać fenomenalnie, ale również dostarczy dodatkowego miejsca na gotowanie z rodziną czy do spędzenia czasu przy drinku z przyjaciółmi. Najważniejszym pretekstem do wyboru kamienia pozostaje nie wygląd lecz łatwa w utrzymaniu konserwacja powierzchni oraz łatwość w czyszczeniu. 
Nie możemy zapomnieć również o tym, że jest to bardzo ekologiczna opcja, na szczęście jest nas coraz więcej, mam tu na myśli ludzi, którzy coraz bardziej zaczynają się przejmować środowiskiem oraz o nie dbać, także jeżeli jesteś eko jest to wybór idealny dla Ciebie.
Pamiętajmy też o tym, że kamień w lecie da nam dużo przyjemnego chłodu, który bardzo nam się spodoba, zaś w zimne dni będzie utrzymywał ciepło dłużej.
Źródło informacji: https://zaklad-kamieniarski.com/blaty

Zakład Kamieniarski Host Group
05-101 Suchocin, Modlińska 69
Polska,
Telefon: 48 696 454 900 Fax:

Wyświetl większą mapę

Oto co uchwycił nasz reporter


biznes
finanse
przedsiębiorstwa
granit
blat
dom
firma