Nasze publikacje

Najnowsze

Pomimo ostatnich sporych perturbacji finansowych na Cyprze firma Andersen & Wagner Ltd. kontynuuje z powodzeniem swoją działalność związaną z oferowaniem usług optymalizacji podatkowej za sprawą podmiotów działających na Cyprze.

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.


Dodany przez Honorata L., w dniu 12/10/2017

Jak wybrać odpowiedni agregat prądotwórczy?
Wybór agregatu prądotwórczego to często nie lada wyzwanie.

Na rynku istnieje wiele różnorodnych modeli, a zawarte w opisach produktów parametry nie zawsze nam wiele mówią. Czasami pojawia się również pytanie, gdzie kupić agregat prądotwórczy, żeby uzyskać gwarancję dobrej jakości i stosunkowo niskiej ceny. 
Na co zwrócić uwagę kupując agregat prądotwórczy? Z pewnością powinniśmy w pierwszej kolejności odpowiedzieć sobie na pytanie, do jakich celów będzie nam służył agregat. Urządzenia te stosuje się zarówno na ogródkach działkowych, jak i profesjonalnych planach filmowych, gdzie często wymagane jest podłączenie ogromnych lamp, który pobierają dużą ilość mocy. Dlatego to właśnie moc silnika staje się nieraz ważnym czynnikiem, który może zdecydować o zakupie danego modelu - oczywiście im lepszy silnik, tym cena produktu wzrasta, więc warto się zastanowić, czy na pewno potrzebujemy tak potężnego urządzenia (pełna oferta na stronie agregaty-finco.pl )
Kolejnym istotnym parametrem są gabaryty agregatu. Każda firma oferująca agregaty prądotwórcze posiada zazwyczaj w ofercie mobilne urządzenia, które pozwalają na łatwy transport agregatu. Warto sprawdzić rodzaj paliwa oraz jego średnie zużycie, żeby zakupiony agregat nie wiązał się z wysokimi kosztami eksploatacji. Kolejnym parametrem, który powinien przykuć naszą uwagę, to emisja wytwarzanego hałasu. 
Co prawda producent agregatów prądotwórczych zazwyczaj stosuje różnorodne rozwiązania wyciszające, ale nie zawsze są one wystarczające. Ostatnie, na co warto zwrócić uwagę, to na wygląd modelu, z tym że są to produkty posiadające bardziej praktyczne zastosowanie, niż ozdobne, więc z reguły są do siebie podobne.

Oto co uchwycił nasz reporter


agregat
prąd
prądnica
zasilanie