Najnowsze

Pomimo ostatnich sporych perturbacji finansowych na Cyprze firma Andersen & Wagner Ltd. kontynuuje z powodzeniem swoją działalność związaną z oferowaniem usług optymalizacji podatkowej za sprawą podmiotów działających na Cyprze.

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.


Twój własny biznes

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, inkubatory biznesu, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) pojęcia: 'szukam inwestora'. Po krótkim momencie wyskoczy cała lista stron www, na jakich można odnaleźć pomysły na ciekawy startup biznesowy albo też zapoznać się z case study już działających biznesów. Wreszcie dojrzałem do myśli, iż czas, by założyć swoją własną firmę. Własny biznes to wielkie ryzyko lecz przede wszystkim idealny pomysł na biznes na starcie po to, żeby całe przedsięwzięcie się udało. Przy szczypcie szczęścia wcale nie potrzeba inwestować niesamowicie pokaźnych środków finansowych. Podstawa to rzetelnie oraz profesjonalnie sporządzone biznes plany. Plan biznesu to program, (...)

Dodany przez Kaziu, w dniu 10/01/2013

Twój własny biznes