Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Jak zorganizować niebanalną imprezę firmową?

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, finanse, imprezy firmowe, pieniądz

(...) się poznać, a być może nawet zaprzyjaźnić, co w przyszłości na pewno zaprocentuje lepszą i wydajniejszą współpracą podczas wykonywania służbowych obowiązków.Przy obecnej organizacji pracy w dużych firmach często może się zdarzyć, że osoby współpracujące ze sobą na co dzień nigdy się nie widziały - cały ich kontakt ogranicza się wyłącznie do wysyłania e-maili i ewentualnie rozmów telefonicznych. Impreza firmowa to może być (...)

Dodany przez Jaromir, w dniu 27/02/2015

Jak zorganizować niebanalną imprezę firmową?

Eventy firmowe w kraju i za granicą

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, imprezy firmowe, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) rozwiniętą sieć kontaktów, wiedzę i doświadczenie, że są w stanie zaoferować swoim klientom pełen wybór lokalizacji na niemal całym świecie. Dlatego w czasach otwarcia granic i wyrównywania się poziomu życia (i jego kosztów) w całej Europie organizacja imprez firmowych za granicą wcale nie musi wiązać się z większymi kosztami, a skoro koszty są porównywalne zagraniczne wojaże cieszą się popularnością porównywalną do krajowych.Najważniejsze są celeEventom firmowym, jak wszystkim innym wydarzeniom (...)

Dodany przez Jaromir, w dniu 28/10/2014

Eventy firmowe w kraju i za granicą