Najnowsze

Pomimo ostatnich sporych perturbacji finansowych na Cyprze firma Andersen & Wagner Ltd. kontynuuje z powodzeniem swoją działalność związaną z oferowaniem usług optymalizacji podatkowej za sprawą podmiotów działających na Cyprze.

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.


Jak zorganizować niebanalną imprezę firmową?

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, finanse, imprezy firmowe, pieniądz

(...) się poznać, a być może nawet zaprzyjaźnić, co w przyszłości na pewno zaprocentuje lepszą i wydajniejszą współpracą podczas wykonywania służbowych obowiązków.Przy obecnej organizacji pracy w dużych firmach często może się zdarzyć, że osoby współpracujące ze sobą na co dzień nigdy się nie widziały - cały ich kontakt ogranicza się wyłącznie do wysyłania e-maili i ewentualnie rozmów telefonicznych. Impreza firmowa to może być (...)

Dodany przez Jaromir, w dniu 27/02/2015

Jak zorganizować niebanalną imprezę firmową?

Eventy firmowe w kraju i za granicą

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, imprezy firmowe, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) rozwiniętą sieć kontaktów, wiedzę i doświadczenie, że są w stanie zaoferować swoim klientom pełen wybór lokalizacji na niemal całym świecie. Dlatego w czasach otwarcia granic i wyrównywania się poziomu życia (i jego kosztów) w całej Europie organizacja imprez firmowych za granicą wcale nie musi wiązać się z większymi kosztami, a skoro koszty są porównywalne zagraniczne wojaże cieszą się popularnością porównywalną do krajowych.Najważniejsze są celeEventom firmowym, jak wszystkim innym wydarzeniom (...)

Dodany przez Jaromir, w dniu 28/10/2014

Eventy firmowe w kraju i za granicą