Najnowsze

Pomimo ostatnich sporych perturbacji finansowych na Cyprze firma Andersen & Wagner Ltd. kontynuuje z powodzeniem swoją działalność związaną z oferowaniem usług optymalizacji podatkowej za sprawą podmiotów działających na Cyprze.

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.


Tynki dekoracyjne ozdobą każdego budynku

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, dom, ekonomia, finanse, ocieplenie, remont, tynk

(...) wnękami drzwiowymi. Elewacje mogą mieć zróżnicowane wykończenie, do których używa się paneli, kamieni elewacyjnych. Mogą być też zastosowane wytrzymałe tynki dekoracyjne firmy Becco Zewnętrzne tynki dekoracyjne są zrobione z żywicy w (...)

Dodany przez Kaziu, w dniu 03/05/2017

Tynki dekoracyjne ozdobą każdego budynku

Tanie i atrakcyjne zegarki i ich jakość wykonania

Artykuły wg słów kluczowych: ekonomia, pieniądz, sklep, wygląd, zegarek, zegarki, zegarki do 100zł

(...) Planujesz zakupić nowy zegarek? Chcesz nabyć ładny i nowoczesny zegarek jednocześnie nie wydając dużych pieniędzy? Chcesz zrobić drobny prezent swojemu partnerowi i zastanawiasz się gdzie kupić tanie zegarki męskie? Szukasz prezentu (...)

Dodany przez Honorata L., w dniu 16/10/2016

Tanie i atrakcyjne zegarki i ich jakość wykonania

Dlaczego warto ubezpieczyć firmę budowlaną?

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, ekonomia, finanse

(...) Coś może się zawalić, materiały budowlane mogą się nie sprawdzić. Nawet w plac budowy może uderzyć piorun, który może wywołać wiele niespodziewanych zniszczeń. Tak samo wszystkie ulewy i inne czynniki atmosferyczne, mogą wyrządzić wiele szkód budowlanych. Warto więc się ubezpieczyć i chociaż w połowie odzyskać poniesione straty. Ubezpieczenie gwarantuje nam zwrot co najmniej części kosztów jakie musimy ponieść na naprawę strat poniesionych w wyniku różnych niespodziewanych zdarzeń. Często również zdarza się, że plac budowy często jest okradany z różnych rzeczy. Tak więc odpowiednie ubezpieczenie również zawiera takie zjawiska w swojej umowie. Ludzie również mogą zniszczyć w (...)

Dodany przez Honorata L., w dniu 25/08/2016

Dlaczego warto ubezpieczyć firmę budowlaną?

Butanol i jego pochodne

Artykuły wg słów kluczowych: alkohol, biznes, ekonomia, przedsiębiorstwa, przemysł

(...) występuje alkohol butylowy Znane są cztery podstawowe formy alkoholu butylowego. Mają one różne temperatury wrzenia i krzepnięcia, generalnie są też bardzo słabo rozpuszczalne w wodzie, choć nie tak bardzo, jak niektóre z cięższych alkoholi. Izobutanol jest odmianą tego alkoholu (...)

Dodany przez Karina P., w dniu 18/05/2016

Butanol i jego pochodne

Czy warto skorzystać z usług warszawskiej agencji

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, ekonomia, pieniądz

(...) zapewnianiem pracy przedstawicielkom tego właśnie zawodu. Czy każda kobieta może zająć się więc jego wykonywaniem? Nie jest to niestety prawda, tak samo jak stwierdzenie, że każda hostessa może obsłużyć dowolne wydarzenie. Z tego powodu znacząca ich większość specjalizuje się w określonych rodzajach swoich działań - i tak wyróżniamy na przykład te pracujące tylko w supermarketach, na targach samochodowych lub też hostessy do obsługi eventów.Poszukując wsparcia w zapewnieniu nam odpowiedniej ilości pięknych asystentek powinniśmy zwrócić się do profesjonalistów. (...)

Dodany przez Kryspin, w dniu 03/04/2016

Czy warto skorzystać z usług warszawskiej agencji

Wszystkie te Raje podatkowe

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, cypr, ekonomia, offshore, przedsiębiorstwa, raje podatkowe

(...) kontrolą podatkową, a więc jedynym organem który zna nasze dane i posiadane obroty naszej spółki jest sąd rejestrowy w kraju uznawanym za raj podatkowy. Optymalizacja podatkowa nie jest zła. Warto dać sobie szansę na oszczędność pieniędzy. Średnio rejestracja firmy w raju podatkowym przez firmę zewnętrzną kosztuje około dziesięciu tysięcy złotych - to (...)

Dodany przez Sebastian, w dniu 19/10/2015

Wszystkie te Raje podatkowe

EURO na PLN czy na USD?

Artykuły wg słów kluczowych: ekonomia, finanse, przedsiębiorstwa

(...) Wielu z nas miało w swoim życiu do czynienia z walutami obcymi. Najczęściej są to pieniądze pochodzące z państw Europy Zachodniej. W ostatnich latach wielu Polaków wyjechało na zachód do pracy, dzięki czemu, wysyłając zarobione fundusze do naszego kraju, mając do czynienia najczęściej z EURO, musimy wymienić je na nasze złotówki czyli PLN.Wymiany dokonuje się w specjalistycznych placówkach, zwanych kantorami. Nie każdy ma (...)

Dodany przez Kaziu, w dniu 12/05/2015

EURO na PLN czy na USD?

W czym mogą nam pomóc biura tłumaczeń?

Artykuły wg słów kluczowych: ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, tłumaczenia

(...) Biura tłumaczeń - pomocne w działalności gospodarczej i w życiu codziennym W toku prowadzenia działalności gospodarczej, a także niekiedy w życiu codziennym przychodzi chwila, w której musimy skorzystać z pomocy profesjonalnego biura tłumaczeń (np. www.fachowe-tlumaczenia.pl). Obecnie w związku z rozwiniętą edukacją w zakresie języków obcych znamy co najmniej jeden dodatkowy język. Może się jednak zdarzyć sytuacja, w której nie znamy danego języka na tyle, aby móc dokładnie przetłumaczyć konkretne pismo czy dokument, które (...)

Dodany przez Sebastian, w dniu 21/03/2015

W czym mogą nam pomóc biura tłumaczeń?

Opiekun w giełdowej przygodzie

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, ekonomia, giełda, pieniądz

(...) spełniać określone prawem warunki. Tworząc instytucję jaką jest dom maklerski, nie mogą one korzystać z kredytów lub pożyczek, jego kapitał musi być udokumentowany. Na polskim rynku działają również domy maklerskie nie posiadające członkostwa na giełdzie.Aktualnie w Polsce zarejestrowanych jest 55 domów maklerskich. Umożliwiają one klientom zakładanie rachunków inwestycyjnych, wykup papierów wartościowych. A na podstawie zleceń klienta wykonują w jego imieniu transakcje kupna (...)

Dodany przez Kaziu, w dniu 05/02/2015

Opiekun w giełdowej przygodzie

Jak zadbać o czyste podłogi w biurze?

Artykuły wg słów kluczowych: ekonomia, finanse, pieniądz

(...) Sprzątanie biur – z uwagi na ich dużą powierzchnię – stanowi niekiedy nie lada zadanie. Mogłoby być kłopotliwe dla laika, jednak dla firm sprzątających nie jest wyzwaniem, a to za sprawą specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu sprzątanie pomieszczeń biurowych jest znacznie ułatwione. Nie zawsze na podłogach są bardzo łatwe w pielęgnowaniu i utrzymaniu w czystości panele. Zdarzają się różnorodne wykładziny, których we własnym zakresie nie da się wyczyścić, a jeśli w ogóle zabierzemy się do tego, to może przekroczyć nasze możliwości zarówno pod względem fizycznym, jak i z powodu braku (...)

Dodany przez Honorata L., w dniu 18/12/2014

Jak zadbać o czyste podłogi w biurze?

Pomnóż swój majątek

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, ekonomia, finanse, inwestiwanie

(...) te najodpowiedniejsze dla siebie. Przed ich wyborem warto jednak sprawdzić czy sposoby te rzeczywiście działają. Poniżej przedstawiamy jedynie sprawdzone metody z których korzystają na całym świecie miliony osób. Dodatkowo są one stosunkowo proste do wcielenia w nasze życie.Dlaczego wybrać opcję zarządzania?Pierwszą metodą pomnażania pieniędzy jest skorzystanie z instytucji finansowych. W Polsce duża liczba banków oferuje tego typu usługę. Progi wejścia są różne i najczęściej oscylują w (...)

Dodany przez Honorata L., w dniu 28/10/2014

Pomnóż swój majątek

Nie każdy potrafi po hiszpańsku

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, ekonomia, pieniądz, tłumaczenia

(...) Shakespeare'a, a przynajmniej tak im się wydaje. Nieco mniej osób uczyła się języka niemieckiego i w tym języku potrafi się porozumiewać. Jeśli chodzi o języki z grupy romańskiej, to już jest tragedia. Trochę po francusku, trochę po włosku. Bardzo niewiele osób decyduje się by poznać piękny język hiszpański. A szkoda, bo język Cervantesa jest naprawdę piękny.Nieznajomość języka stanowi poważny kłopotZ powodu tej nieznajomości języka większość (...)

Dodany przez Karina P., w dniu 22/07/2014

Nie każdy potrafi po hiszpańsku

Biuro rachunkowe dla każdej firmy?

Artykuły wg słów kluczowych: ekonomia, finanse, księgowość, pieniądz, podatki

(...) Prowadzenie działalności gospodarczej, to nie tylko praca nad maksymalizacją zysku i rozwojem firmy, ale również prowadzenie księgowości. Nie jest to łatwe, tym bardziej gdy nie mamy orientacji w zawiłych przepisach podatkowych i sposobach rozliczania się z fiskusem. Czy warto więc prowadzić księgowość samodzielnie?Prowadząc niewielką działalność (...)

Dodany przez Sebastian, w dniu 19/03/2014

Biuro rachunkowe dla każdej firmy?

Tajemniczy klient

Artykuły wg słów kluczowych: badania marketingowe, biznes, ekonomia, obsługa klienta, smartcheck, tajemniczy klient

(...) rozmawiać z wykwalifikowanymi profesjonalistami czy też osobami, mających się za takich. Użyteczne jest też zapoznanie się z różnymi opiniami na temat firmy. Da się zauważyć, iż dylemat komu zlecaćpodobne badania poziomu jakości obsługi klienta jest ogromny. Jednak gra jest warta świeczki, więc trzeba (...)

Dodany przez Karolina O., w dniu 21/08/2013

Tajemniczy klient

Gdzie płacimy niższe podatki?

Artykuły wg słów kluczowych: ekonomia, finanse, pieniądz

(...) Optymalizacja podatków, a w szczególności optymalizacja podatku dochodowego nie jest nowym pojęciem. Wcześniej planowanie podatkowe uchodziło za coś, na co stać było tylko znacznych rynkowych graczy obracających milionami dolarów rocznie. Dzisiaj tzw. raje podatkowe wabią także dużo mniejszych przedsiębiorców. Rozsądne planowanie podatków to szereg czynności podążających ku optymalizacji wysokości danin podatkowych, jakie jesteśmy zobligowani odprowadzać do wspólnej kasy za możliwość uzyskiwania dochodów. Czynności te są w pełni prawomocne i nie mają nic wspólnego z unikaniem opodatkowania albo krętactwem jak niektórzy sądzą. Spis rajów podatkowych na świecie, gdzie wskaźniki podatkowe znajdują się na dużo atrakcyjniejszych poziomach niż w Polsce, jest stosunkowo obszerna. W niektórych krajach nie odprowadza się wcale podatku od dochodów osobistych lub też dochodów uzyskiwanych z (...)

Dodany przez Robert, w dniu 28/03/2013

Gdzie płacimy niższe podatki?