Nasze publikacje

Najnowsze

Pomimo ostatnich sporych perturbacji finansowych na Cyprze firma Andersen & Wagner Ltd. kontynuuje z powodzeniem swoją działalność związaną z oferowaniem usług optymalizacji podatkowej za sprawą podmiotów działających na Cyprze.

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.


Dodany przez Janek, w dniu 16/05/2016

Dziecięca impreza urodzinowa zorganizowana z rozma
Jak organizowało się kiedyś...
Skończyły się czasy, w których rodzice planowali na kilka miesięcy przed urodzinami dziecka jak, gdzie i kogo zaprosić. Obecnie nie musimy poświęcać przygotowaniom wiele czasu. Możemy po prostu zlecić komuś to zadanie. Możemy zorganizować urodziny dla dzieci przy pomocy firmy, która specjalizuje się w tego typu zadaniach. Dzięki temu nie tylko sprawimy dziecku niespodziankę, ale cała impreza będzie dokładnie zaplanowana i profesjonalnie zorganizowana. Wyszukana organizacja imprez dla dzieci w Gdańsku to początek fantastycznej zabawy, która zakończy się zadowoleniem zarówno dziecka, jak i rodziców. Oferujemy także prowadzenie imprez dla dzieci, a więc nie tylko urodziny, ale także dziecięce bale karnawałowe, Mikołajki czy różnego rodzaju festyny.

Jak urodziny to z rozmachem
Nie ma najmniejszego problemu, by przygotować zabawę plenerową. Wystarczy wynająć dmuchany zamek czy zjeżdżalnię. Prowadzenie imprez dla dzieci to nie lada wyzwanie, ale dobrze przygotowany i kreatywny animator poradzi sobie nawet z najbardziej rozbrykanymi brzdącami. Wynajęcie ekipy do zadań specjalnych to nie tylko solidna porcja zabawy, ale także dobrze zabezpieczona impreza. Cena zawiera odpowiednie ubezpieczenie, dzięki czemu dzieci będą nie tylko świetnie się bawić, ale przede wszystkim będą bezpieczne. Każda impreza jest niepowtarzalna, a jej scenariusz przygotowany specjalnie według wytycznych klienta. Zapewnij swojemu dziecku niezapomniane wrażenia i wspomnienia na lata.

Kids Planet - Centrum Edukacyjno-Rozrywkowe dla Dzieci
02-796 Warszawa, ul. Kabacki Dukt 18
Polska,
Telefon: +48 608 77 55 55, +48 608 77 44 44 Fax:

Wyświetl większą mapę

Oto co uchwycił nasz reporter


finanse
imprezy
urodziny
dzieci
rodzina