Nasze publikacje

Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Dodany przez Sebastian, w dniu 07/12/2017

Drukowanie i potrzebne akcesoria
Wielu z nas korzysta z drukarek w domu, ponieważ są one doskonałym narzędziem, aby wydrukować szybko potrzebne nam dokumenty bez wychodzenia z domu.

Aby jednak móc cieszyć się gotowymi i wydrukowanymi materiałami, najpierw musimy zaopatrzyć się w tonery i tusze. Najlepiej firmy Black Point, bo jest ona niezawodna, a ich produkty cechują się zachowaniem naprawdę dużej jakości. Dzięki tonerom i tuszom tej firmy, wasze wydruki będą miały zawsze perfekcyjną jakość, głęboki odcień czerpni, nadruk nigdy nie będzie rozmazany czy rozmyty co sprawi, że wasze dokumenty nie stracą na wiarygodności czy po prostu na dobrym wyglądzie. Nie opłaca się oszczędzać na swoich wydrukach. Wyobrażacie sobie wydrukować swoje CV z nieostrym tuszem lub rozmazanymi danymi? Z pewnością nie można czegoś takiego złożyć do żadnej poważanej firmy. Dlatego już dziś powinieneś zadbać o jakość swoich wydruków i zaufać sprawdzonej marce, która zadba o wasze tonery i tusze tak, abyście wy nie musieli zastanawiać się już więcej nad tym jak wyglądać będzie wasz gotowy dokument. Tonery i tusze firmy Black Point z pewnością sprawdzą się przy drukowaniu fotografii na papierze jak i do drukowania tekstów różnego koloru. Jedno jest pewne- każdy z nas na co dzień używa drukarki i wie jak jej posiadanie w domu znacząco ułatwia życia. Dlatego teraz także i ty sprawdź ofertę sklepu Black Point i nie zwlekaj już dłużej z podjęciem decyzji. Ich produkty to jedyne czego potrzebujesz, żeby być w pełni usatysfakcjonowanym z jakości swoich wydruków.
Dowiedz się więcej na stronie: https://www.tonery-blackpoint.pl

Oto co uchwycił nasz reporter


tonery
tusze
black point