Nasze publikacje

Najnowsze

Pomimo ostatnich sporych perturbacji finansowych na Cyprze firma Andersen & Wagner Ltd. kontynuuje z powodzeniem swoją działalność związaną z oferowaniem usług optymalizacji podatkowej za sprawą podmiotów działających na Cyprze.

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.


Dodany przez Honorata L., w dniu 25/08/2016

Dlaczego warto ubezpieczyć firmę budowlaną?
Jak wiadomo prowadząc firmę budowlaną, nigdy nie wiemy co może się stać na budowie.

W jednym momencie, coś co było robione przez długi okres czasu, nagle może się zepsuć czy załamać. Pracownicy również są narażeni na różne niebezpieczeństwa. Dlatego też tak ważne jest ubezpieczenie firmy budowlanej. Miejsce budowy jest tak niebezpiecznym i niepewnym miejsce, że możemy nawet się nie spodziewać kiedy coś wyjdzie nie tak jak powinno. Zagrożone jest przede wszystkim życie człowieka. Mimo wszystkich zabezpieczeń, które się stosuje, i tak nie jesteśmy w stanie zagwarantować pracownikom idealnie bezpiecznego miejsca pracy. Również sama budowa jakiegoś obiektu może przebiec nie po naszej myśli. Coś może się zawalić, materiały budowlane mogą się nie sprawdzić. Nawet w plac budowy może uderzyć piorun, który może wywołać wiele niespodziewanych zniszczeń. Tak samo wszystkie ulewy i inne czynniki atmosferyczne, mogą wyrządzić wiele szkód budowlanych. Warto więc się ubezpieczyć i chociaż w połowie odzyskać poniesione straty. Ubezpieczenie gwarantuje nam zwrot co najmniej części kosztów jakie musimy ponieść na naprawę strat poniesionych w wyniku różnych niespodziewanych zdarzeń. Często również zdarza się, że plac budowy często jest okradany z różnych rzeczy. Tak więc odpowiednie ubezpieczenie również zawiera takie zjawiska w swojej umowie. Ludzie również mogą zniszczyć w jakimś stopniu pracę budowlane, jest dużo dzieci, które nie czują żadnych ograniczeń w niszczeniu czyjeś własności. To również może zawierać w sobie takie ubezpieczenie. Jak widać więc jest to bardzo przydatne, ponieważ dzięki takiemu ubezpieczeniu możemy uniknąć poniesienia strat i odzyskać to co straciliśmy. Ważne jest oczywiście również wybór odpowiedniej firmy ubezpieczeniowej. Przed wyborem takiej firmy, warto poczytać o niej opinie i dokładnie przejrzeć jej ofertę. Warto dokładnie przejrzeć za jakie zdarzenia, może zostać nam wypłacone ubezpieczenie i jakie są czynniki obniżające jego wartość. Jest to bardzo ważne.Źródło:http://www.adlerbrokers.com.pl/strona/ubezpieczenia-finansowe

Oto co uchwycił nasz reporter


biznes
finanse
ekonomia