Nasze publikacje

Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Dodany przez Lidia K. , w dniu 01/05/2020

Daj się poznać!
Rozwój własnej firmy to duże wyzwanie.

Kluczową rolę odgrywa odpowiednia strategia marketingowa. Musi być zgodna z wizją firmy, przestrzegać promowanych przez instytucję wartości i standardów, a równocześnie przyciągać grupę potencjalnych klientów. Nie może zatem być skierowana do wszystkich. Agencja reklamowa z Wrocławia to prosta droga do efektywnej kampanii w przestrzeni publicznej. Zatrudniając profesjonalistów możesz liczyć na fachowe doradztwo, oryginalne i kreatywne projekty, liczne pomysły, świeżą perspektywę oraz dobre rozeznanie w branży. Dzięki zaangażowaniu w taką działalność jak produkcja liter i napisów przestrzennych każdy ma szansę w agencji odszukać coś dla siebie. 

To prosty sposób by zaimponować osobom odwiedzającym placówkę.
Niesamowite wrażenie na odbiorcach Twoich produktów z pewnością zrobią podświetlane litery przestrzenne, które niczym gwiazdy nocą rozświetlą ciemność lub znajdą zastosowanie w pomieszczeniach, którym chce się nadać nowoczesnego i nieco bardziej nietypowego wymiaru. Pamiętaj tylko o tym, by dobrze przemyśleć reklamowe hasła i wyeksponować litery. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości poproś o radę współpracujących z Tobą specjalistów od marketingu. A potem pozbieraj opinie od pierwszych klientów, bo to ich zdanie będzie najważniejsze. 
Co jakiś czas warto kontrolować, czy przyjęta strategia wciąż wywiera podobny, pozytywny efekt. Koniecznie pamiętaj o tym, by raz na kilka lat odświeżyć wizerunek firmy, tak by nie zostawać w tyle za konkurencją. Trzeba to jednak robić z głową, by nie stracić tożsamości marki. Dlatego starannie wszystko planuj i zobacz tutaj!

Oto co uchwycił nasz reporter


marketing
reklama
public relations
litery
podświetlane
agencja
wrocław