Nasze publikacje

Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Dodany przez Honorata L., w dniu 27/07/2014

Budowa nowej hali - kiedy to się opłaca?
Jeżeli nasze przedsiębiorstwo bardzo dynamicznie się rozwija i potrzebujemy kolejnych obiektów do rozszerzania działalności to sygnał, że czas najwyższy postawić nowe hale magazynowe.

Budowa hal magazynowych w pobliży linii produkcji to również znakomita inwestycja w sytuacji kiedy wydajemy sporo pieniędzy na transport dopiero co wyprodukowanego towaru do odległego magazynu.

Należy pamiętać oczywiście, że budowa nowej hali magazynowej to bardzo kosztowna inwestycja i należy ją dokładnie przemyśleć. Czasami może okazać się, że wynajem hali, albo odkupienie gotowej hali może okazać się dla Nas lepszym rozwiązaniem.

Jeżeli interesuje nas budowa hal magazynowych to powinnyśmy skupić się na halach stalowych. Są one w chwili obecnej najpopularniejszymi halami magazynowymi w Polsce i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem w całej Europie. Przy budowie hal stalowych powinnyśmy zwrócić uwagę na materiały konstrukcyjne, które są stosunkowo lekkie i niesłychanie wytrzymałe. Transport poszczególnych elementów do budowy stalowych hal magazynowych nie będzie żadnym utrudnieniem i znacząco obniżą się koszty związane z transportem materiału na budowę.

W dzisiejszych czasach, dzięki nowoczesnym technologią możemy stworzyć praktycznie dowolne elementy konstrukcyjne, dzięki czemu optymalnie dopasujemy dany obiekt do naszych indywidualnych wymagań. Możemy postawić nowoczesne hale magazynowe o bardzo dużej rozpiętości, bez potrzeby montażu dodatkowych filarów wspierających całą konstrukcję.

Budowa nowoczesnych hal magazynowych ma jeszcze jedną wielką zaletę. Mianowicie budowa hal magazynowych jest bardzo szybka, dzięki przemyślanemu montażowi poszczególnych elementów bezpośrednio na miejscu budowy. Szybka budowa hal magazynowych to jedna zaleta, a druga to szybki demontaż. Często zdarza się tak, że musimy przenieść naszą halę w bardziej dogodne miejsce. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom koszty przeniesienia nowej hali są naprawdę niewielkie.

Oto co uchwycił nasz reporter


biznes
produkcja
przemysł
budownictwo