Nasze publikacje

Najnowsze

Pomimo ostatnich sporych perturbacji finansowych na Cyprze firma Andersen & Wagner Ltd. kontynuuje z powodzeniem swoją działalność związaną z oferowaniem usług optymalizacji podatkowej za sprawą podmiotów działających na Cyprze.

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.


Dodany przez Jaromir, w dniu 12/09/2017

Artykuły BHP
BHP, czyli bezpieczeństwo w pracy i higiena.

Z podstawowymi zasadami BHP każdy z Was musiał się zapoznać, jeżeli chociaż raz podejmował jakąś pracę. Takie szkolenie musi przejść każda osoba, ponieważ jest to obowiązek, który jest z góry narzucony. Niektórzy muszą przejść tylko szkolenie. Są jednak zawody, które nie tylko wymagają poznania odpowiednich przepisów. Dodatkowo, aby móc wykonywać swoją pracę trzeba mieć odpowiedni sprzęt, dzięki którym nasza praca będzie na pewno bezpieczna. Jednak to nie sam pracownik musi dla siebie zakupić takie artykuły BHP, tylko właściciel firmy musi zapewnić swoim pracownikom dostęp do takich rzeczy. Taką odzież ochronną, roboczą oraz inne artykuły można zakupić w specjalistycznych sklepach, które może nie są tak popularne jak hipermarkety, jednak można je napotkać w większych miastach. 
Sklep z odzieżą roboczą w Poznaniu, gdzie znajduje się również szeroki asortyment artykułów BHP, znajdziecie na pewno. Wystarczy w Google poszukać dokładnych namiarów a potem udać się na wizytę do takiego sklepu. Warto osobiście przyjrzeć się rzeczom, które będziecie zamawiać dla swoich pracowników. 
Odzież ochronna i robocza, kaski oraz inne towary muszą być wykonane z jak najlepszych materiałów, tak aby zapewniały bezpieczeństwo w jak największym stopniu. Dlatego warto udać się i obejrzeć osobiście te produkty. Potem na pewno będziecie mogli dokonać zakupów hurtowych (a tak się często zdarza, dla przykładów z kaskami dla ekipy budowlanej) w okazyjnych cenach. W sercu Wielkopolski znajdziecie taki specjalistyczny sklep, który zapewni Wam szeroki wybór najlepszych artykułów BHP.
Więcej informacji na stronach https://bhp-bejma.pl/pl/o-firmie

Oto co uchwycił nasz reporter


sklep z odzieżą roboczą w Poznaniu
odzież ochronna i robocza
asortyment artykułów bhp