Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Szkoła podstawowa

Artykuły wg słów kluczowych: szkoła podstawowa w Toruniu, polecana podstawówka, prywatna szkoła podstawowa

Wybór odpowiedniej szkoły podstawowej jest bardzo ważny. Najczęściej wybieramy szkołę, która jest najbliżej miejsca zamieszkania. Jednak nie zawsze jest to dobre rozwiązanie, ponieważ nauczanie w szkole podstawowej jest szczególnie istotne. To właśnie wtedy kształtuje się świadomość naszego dziecka. Często jest również tak, że umiejętności zdobyte w szkole podstawowej decydują o dalszym losie młodego człowieka. Ukończenie dobrej szkoły podstawowej pozwala młodemu człowiekowi dostać się do dobrej szkoły średniej, a następnie na studia. Dlatego tak ważne...

Dodany przez Karina P., w dniu 14/06/2020

Szkoła podstawowa