Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Nowa poradnia psychologiczna w Zabrzu

Artykuły wg słów kluczowych: psychoterapeuta zabrze, psychoterapia zabrze, pomoc psychologiczna zabrze

Jesteś świeżo po studiach na Wydziale Nauk Społecznych, lecz pragniesz wrócić do własnego miasta? Jesteś z Poznania, Warszawy lub Wrocławia, ale nie możesz znaleźć tam pracy z powodu olbrzymiej liczby absolwentów? Interesuje cię Śląsk? A może o prostu zawsze chciałeś osiąść w mniejszym mieście? Zdobądź swoją pierwszą pracę jako Psychoterapeuta.  My również jesteśmy parą młodych ludzi, która zdobyła trochę doświadczenia w większych klinikach, jednak z czasem zapragnęła otworzyć coś własnego. Jesteśmy otwarci na świeżą krew i proponujemy uczciwe...

Dodany przez Sebastian , w dniu 26/01/2018

Nowa poradnia psychologiczna w Zabrzu