Najnowsze

Pomimo ostatnich sporych perturbacji finansowych na Cyprze firma Andersen & Wagner Ltd. kontynuuje z powodzeniem swoją działalność związaną z oferowaniem usług optymalizacji podatkowej za sprawą podmiotów działających na Cyprze.

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.


Artykuły BHP

Artykuły wg słów kluczowych: sklep z odzieżą roboczą w Poznaniu, odzież ochronna i robocza, asortyment artykułów bhp

BHP, czyli bezpieczeństwo w pracy i higiena. Z podstawowymi zasadami BHP każdy z Was musiał się zapoznać, jeżeli chociaż raz podejmował jakąś pracę. Takie szkolenie musi przejść każda osoba, ponieważ jest to obowiązek, który jest z góry narzucony. Niektórzy muszą przejść tylko szkolenie. Są jednak zawody, które nie tylko wymagają poznania odpowiednich przepisów. Dodatkowo, aby móc wykonywać swoją pracę trzeba mieć odpowiedni sprzęt, dzięki którym nasza praca będzie na pewno bezpieczna. Jednak to nie sam pracownik musi dla siebie zakupić takie artykuły BHP,...

Dodany przez Jaromir, w dniu 12/09/2017

Artykuły BHP