Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Drukowanie i potrzebne akcesoria

Artykuły wg słów kluczowych: tonery, tusze, black point

Wielu z nas korzysta z drukarek w domu, ponieważ są one doskonałym narzędziem, aby wydrukować szybko potrzebne nam dokumenty bez wychodzenia z domu. Aby jednak móc cieszyć się gotowymi i wydrukowanymi materiałami, najpierw musimy zaopatrzyć się w tonery i tusze. Najlepiej firmy Black Point, bo jest ona niezawodna, a ich produkty cechują się zachowaniem naprawdę dużej jakości. Dzięki tonerom i tuszom tej firmy, wasze wydruki będą miały zawsze perfekcyjną jakość, głęboki odcień czerpni, nadruk nigdy nie będzie rozmazany czy rozmyty co sprawi, że wasze dokumenty nie...

Dodany przez Sebastian, w dniu 07/12/2017

Drukowanie i potrzebne akcesoria