Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Wszystkie te Raje podatkowe

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, ekonomia, przedsiębiorstwa, offshore, cypr, raje podatkowe

Optymalizacja podatkowa czy inne Raje podatkowe - co nam to daje? Kwestie podatków bywają dla firm drażliwe i wiele osób, szuka sposobu, aby płacić je mniejsze lub w ogóle ich nie płacić. Sposoby na ominięcie opodatkowania są różne, poprzez rejestrację spółki w rajach podatkowych, bądź też zoptymalizowanie podatkowe w innych państwach, w których owe podatki są mniejsze. Jaki zatem mamy wybór? Otóż raje podatkowe charakteryzują się brakiem pytań o pochodzenie majątku spółki i nie wymagają rozliczeń podatkowych. Założenie spółki na przykład na Belize...

Dodany przez Sebastian, w dniu 19/10/2015

Wszystkie te Raje podatkowe