Najnowsze

Pomimo ostatnich sporych perturbacji finansowych na Cyprze firma Andersen & Wagner Ltd. kontynuuje z powodzeniem swoją działalność związaną z oferowaniem usług optymalizacji podatkowej za sprawą podmiotów działających na Cyprze.

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.


Biuro rachunkowe dla każdej firmy?

Artykuły wg słów kluczowych: finanse, ekonomia, pieniądz, podatki, księgowość

Prowadzenie działalności gospodarczej, to nie tylko praca nad maksymalizacją zysku i rozwojem firmy, ale również prowadzenie księgowości. Nie jest to łatwe, tym bardziej gdy nie mamy orientacji w zawiłych przepisach podatkowych i sposobach rozliczania się z fiskusem. Czy warto więc prowadzić księgowość samodzielnie?Prowadząc niewielką działalność gospodarczą warto. W przypadku gdy firma jest większa, gdy zatrudniamy pracowników, lepiej zainteresować się ofertami biur rachunkowych, wybrać odpowiednie i zlecić prowadzenie księgowości naszej firmy, ludziom, którzy...

Dodany przez Sebastian, w dniu 19/03/2014

Biuro rachunkowe dla każdej firmy?