Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Biuro rachunkowe dla każdej firmy?

Artykuły wg słów kluczowych: finanse, ekonomia, pieniądz, podatki, księgowość

Prowadzenie działalności gospodarczej, to nie tylko praca nad maksymalizacją zysku i rozwojem firmy, ale również prowadzenie księgowości. Nie jest to łatwe, tym bardziej gdy nie mamy orientacji w zawiłych przepisach podatkowych i sposobach rozliczania się z fiskusem. Czy warto więc prowadzić księgowość samodzielnie?Prowadząc niewielką działalność gospodarczą warto. W przypadku gdy firma jest większa, gdy zatrudniamy pracowników, lepiej zainteresować się ofertami biur rachunkowych, wybrać odpowiednie i zlecić prowadzenie księgowości naszej firmy, ludziom, którzy...

Dodany przez Sebastian, w dniu 19/03/2014

Biuro rachunkowe dla każdej firmy?