Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Tajemniczy klient

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, finanse, ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa

Ile to razy usłyszeliśmy od sprzedawców nieuprzejme słowo? Niestety miła obsługa klienta stale dla wielu firm to niezbyt arcyważna sprawa. Jednak jest coś, co niesie pomoc w tym problemie, mianowicie chodzi o precyzyjne badania marketingowe.Pojawia się pytanie w jaki sposób najłatwiej odszukać firmę do prowadzenia tego rodzaju badań. To jest bardzo trudne przedsięwzięcie, gdyż konkurencja w tym zakresie jest spora. Przede wszystkim trzeba zbadać jakie doświadczenie posiada ta firma (najprościej wykorzystać jej listy referencyjne). Podczas spotkania również można...

Dodany przez Karolina O., w dniu 21/08/2013

Tajemniczy klient