Najnowsze

Pomimo ostatnich sporych perturbacji finansowych na Cyprze firma Andersen & Wagner Ltd. kontynuuje z powodzeniem swoją działalność związaną z oferowaniem usług optymalizacji podatkowej za sprawą podmiotów działających na Cyprze.

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.


Biuro podatkowe

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, biuro, finanse, podatki

W nawiązaniu do przepisów ordynacji za podatki odpowiada całościowym swoim majątkiem prowadzący działalność. Coraz więcej posiadaczy firm w Warszawie rezygnuje z indywidualnego prowadzenia ksiąg rachunkowych i księgowości i podzleca do prowadzenia usługi księgowe kompetentnym firmom z Warszawy i okolic. Nawet jeśli udzielimy stosownego upoważnienia biuru do sporządzania i składania za nas zeznań podatkowych. Ordynacja podatkowa nie zawiera przepisu traktującego o tym, że podpis umocowanego pełnomocnika na formularzu podatkowym zwalnia biznesmena od odpowiedzialności. Co...

Dodany przez Robert, w dniu 13/02/2013

Biuro podatkowe