Najnowsze

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.

Analogicznie do wymagań, jakie przed bankami postawiło Bazylea III tak Solvency II stawia poważne wymagania przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i reasekuracyjnymi, których główne założenia skupiają się na szacowaniu ryzyka operacyjnego.


Rezultaty badań

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, finanse, ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa

Nasz ośrodek badań opinii publicznej przeprowadza badania opinii publicznej i badania rynku przy uwzględnieniu nowoczesnych zdobyczy z dziedziny marketingu społecznego. Struktura naszego ośrodka skupia centra badania opinii publicznej rozmieszczone w kluczowych ośrodkach miejskich w kraju. Lista firm badania opinii publicznej, jakie ściśle z nami współpracują, dostępna jest na naszej korporacyjnej witrynie internetowej. Odnajdziecie tam również opisy stosowanych przez nas rodzajów badania opinii publicznej w podziale rzeczowym oraz tematycznym rozpoczynając od sposobów...

Dodany przez Kaziu , w dniu 08/03/2011

Rezultaty badań