Mijający już rok po raz kolejny pokazał, że tłum rzadko ma rację, a wygranym będzie ten, kto potrafi myśleć nieszablonowo. Rynki po raz kolejny nie doceniły skali kryzysu, co zaowocowało ich niemalże klasyczną kapitulacją na jesieni 2008 r.

Najnowsze

Pomimo ostatnich sporych perturbacji finansowych na Cyprze firma Andersen & Wagner Ltd. kontynuuje z powodzeniem swoją działalność związaną z oferowaniem usług optymalizacji podatkowej za sprawą podmiotów działających na Cyprze.

Skutecznym sposobem na ochronę ubezpieczeniową dla członków zarządów spółek kapitałowych może stanowić ubezpieczenie D&O dzięki któremu to ubezpieczyciel odpowie finansowo za ewentualne błędy czy zaniedbania prezesa spółki.


Organizacja konferencji w Warszawie

Artykuły wg słów kluczowych: warszawa, imprezy, organizacja, konferencje, biznes

Przedstawiciele danych branż często spotykają się na konferencjach. Są one często organizowane przez organizacje, które zrzeszają pracodawców na danym rynku. Warto wskazać, że także przedsiębiorcy, którzy posiadają pozycję dominującą, często decydują się na zaaranżowanie konferencji dla innych uczestników rynku. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne z wielu powodów. Przede wszystkim liczne panele dyskusyjne umożliwiają swobodną wymianę myśli między konkurentami. Ponadto organizacja konferencji w Warszawie może sprawić, że uczestnicy wydarzenia w bardzo...

Dodany przez Jaromir, w dniu 30/11/-0001

Organizacja konferencji w Warszawie